Maxxo Náhradní filtry BWT magnesium 6 ks,

Žádaný výrobek naleznete rovněž tu ve známé sekci vodní filtry! Připravili jsme zlevněné produkty z této sekce na pár kliknutí. Náhradní... více informací »
Maxxo Náhradní filtry BWT magnesium
Značka: Maxxo
699 Kč
Přejít do obchodu »
Žádaný výrobek naleznete rovněž tu ve známé sekci vodní filtry! Připravili jsme zlevněné produkty z této sekce na pár kliknutí. Náhradní...

Žádaný výrobek naleznete rovněž tu ve známé sekci vodní filtry! Připravili jsme zlevněné produkty z této sekce na pár kliknutí.
Náhradní filtry BWT magnesium 6 ks jsou vhodné pro všechny standardní filtrační systémy s oválným tvarem, např. LAICA Biflux, Brita MAXTRA, DAFI Unimax atd. Jemně mineralizovaná voda hořčíkem je chutnější a zdravější. Unikátní patentovaná techologie filtru BWT s hořčíkovým mineralizérem zlepšuje chuť přefiltrované vody. Dodá vodě cenný hořčík, který má také blahodárný vliv na váš organismus. Přefiltrovaná voda je vhodná nejen pro každodenní pití, ale i pro přípravu všech studených i teplých nápojů a jídel. Skvělou chuť ocení zejména milovníci výborné kávy i čaje.BWT vyvinula unikátní technologii Mg2+, které dává filtrované vodě vynikající, plnou přírodní chuť. Současně obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku. Filtrací z vody odstraníte škodlivé látky, jako např. těžké kovy (kadmium, olovo, zinek a měď, jsou-li ve vodě přítomny) a další nežádoucí substance, jako je vodní kámen, chlór a jeho škodlivé organické sloučeniny, které zhoršují chuť vody. Kapacita filtru: 120 l přefiltrované vody / 28 dní.

Tento oblíbený výrobek Maxxo Náhradní filtry BWT magnesium 6 ks, originál od výrobce Maxxo můžete získat momentálně za super peníze! Nyní zakoupíte za 699 Kč.