Matně černá soška PT LIVING Origami Cat, výška 29,5 cm

Sošky jsou jedním z hravých dekorativních prvků, které dodávají každému interiéru na osobitosti a jedinečnosti. Porozhlédněte se mezi produkty z... více informací »
Matně černá soška PT LIVING Origami
Značka: PT LIVING
1 490 Kč
Přejít do obchodu »
Sošky jsou jedním z hravých dekorativních prvků, které dodávají každému interiéru na osobitosti a jedinečnosti. Porozhlédněte se mezi produkty z...

Sošky jsou jedním z hravých dekorativních prvků, které dodávají každému interiéru na osobitosti a jedinečnosti.

Porozhlédněte se mezi produkty z kolekce PT LIVING Origami. Zvířátka, která připomínají origami skládačky vnesou do místnosti nádech skandinávského minimalismu a elegance.


Tento kvalitní a levný produkt Matně černá soška PT LIVING Origami Cat, výška 29,5 cm najdete taky u nás umístěný v sekci sochy a sošky. Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této populární kategorie za outletovou cenu! V očích zákazníků populární výrobce PT LIVING dlouhodobě vyrábí prvotřídní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento akční a ve slevě produkt Matně černá soška PT LIVING Origami Cat, výška 29,5 cm od známé značky PT LIVING jednoduše můžete získat momentálně za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 1 490 Kč.