Matějovský Bavlněné povlečení Deluxe Leopard, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Libujete si v dobrodružství? Pak si budete užívat usínání v tomto krásném polečení Leopard. Nespoutaná divočina interiéru... více informací »
Matějovský Bavlněné povlečení Deluxe
Značka: Matějovský
1 149 Kč
Přejít do obchodu »
Libujete si v dobrodružství? Pak si budete užívat usínání v tomto krásném polečení Leopard. Nespoutaná divočina interiéru...

Libujete si v dobrodružství? Pak si budete užívat usínání v tomto krásném polečení Leopard. Nespoutaná divočina interiéru sluší – obzvlášť, když ji vévodí umělecká koláž, zářivé barvy a precizní detaily. Motiv je z obou stran povlečení stejný.Povlečení bavlna deluxe digitál je tištěno nejmodernějším digitálním tiskem, který zajišťuje vysoce precizní detail.Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm Kvalitní a levný produkt Matějovský Bavlněné povlečení Deluxe Leopard, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm lze nakoupit právě nyní tu v populární sekci ložní povlečení. Připravili jsme pro vás jiné kousky z této oblíbené kategorie za super cenu. Výrobce Matějovský pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od výrobce Matějovský. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní výrobek Matějovský Bavlněné povlečení Deluxe Leopard, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm od kvalitního výrobce Matějovský můžete získat nyní téměř zdarma. Nyní zakoupíte za 1 149 Kč.