Moebel Living Černá stojací lampa Moon

Jedinečná stojací lampa Moon vnese do vašeho interiéru moderní prvek s elegantním designem. Velké kulaté stínidlo je vyrobeno z... více informací »
Moebel Living Černá stojací lampa Moon
Značka: Moebel Living
5 475 Kč
Přejít do obchodu »
Jedinečná stojací lampa Moon vnese do vašeho interiéru moderní prvek s elegantním designem. Velké kulaté stínidlo je vyrobeno z...

Jedinečná stojací lampa Moon vnese do vašeho interiéru moderní prvek s elegantním designem. Velké kulaté stínidlo je vyrobeno z vysoce kvalitních manilských konopných nití (abaka) a vyzařuje ve svém okolí teplé světlo, čímž vytváří atmosféru pohody a relaxace. Díky modernímu vzhledu a nevšednímu materiálovému zpracování se světlo Moon skvělé hodí do soukromých, ale i komerčních prostor nadčasově vybavených kaváren a hotelů.

Pozn.: žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Šířka 185 cm. Výška 205 cm. Hloubka 45 cm. Světelný zdroj E27 max. 60 wattů. Podstava Mramor. Stínidlo Konopí Manila, abaka. Barva Černá. Materiál Látka. Materiál Kov. Materiál Mramor.

Unikátní a oblíbený výrobek Moebel Living Černá stojací lampa Moon od společnosti s úžasnou pověstí Moebel Living máte možnost pořídit právě teď v nabídce skutečně výhodně. Teď v akci 5 475 Kč.