Homie.cz

Mangový jídelní stůl J-line Kleret 110 cm

Výjimečný výrobek Mangový jídelní stůl J-line Kleret 110 cm od značky s dobrým jménem J-line jednoduše získáte v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za skvělou cenu 25 876 Kč.
EAN: J-20951
Mangový jídelní stůl J-line Kleret
Přejít do obchodu »
Značka: J-Line
25 876

Tento jídelní stůl od značky J-line Kleret je vyroben s důrazem na kvalitu a čistě přírodní materiály. Zajímavá žebrovaná podnož klenutého tvaru dodává kulatému stolu jedinečný ráz. Podnož i deska je celá z mangového dřeva, které představuje jistotu vysoké životnosti a odolnosti vůči poškození. Řada Kleret nabízí jídelní stoly ve dvou variantách, které se odlišují barevností. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Průměr 110 cm. Výška 76 cm. Tloušťka desky 3 cm. Max. nosnost 20 kg. Hmotnost 30,45 kg. Deska Mangové dřevo. Podnož Mangové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo.