Hořčicově žluté látkové křeslo POLITURA H64 HIGHBACK s podnožkou I.

Křeslo H64 HIGHBACK od značky POLITURA je ukázkovým příkladem spojení moderního a retro designu. Čalouněný sedák příjemnou... více informací »
Hořčicově žluté látkové křeslo POLITURA H64 HIGHBACK s
Značka: Politura
47 756 Kč
Přejít do obchodu »
Křeslo H64 HIGHBACK od značky POLITURA je ukázkovým příkladem spojení moderního a retro designu. Čalouněný sedák příjemnou...

Křeslo H64 HIGHBACK od značky POLITURA je ukázkovým příkladem spojení moderního a retro designu. Čalouněný sedák příjemnou látkou a dubová podnož v přírodní barvě vytváří spojení, díky kterému se toto křeslo stane absolutním vítězem mezi unikáty. Příjemným bonusem je praktická podnožka, která skvěle poslouží při vašem relaxu. Křeslo se hodí do moderních, ale také do klasických interiérů. Díky odolnosti čalounění se křeslo skvěle hodí do komerčních i domácích prostor.

Pozn.: Nová vlna je nehořlavá podle M1 / ​​​​B1 / C1 / CRIB 5 atd. 

Další parametry: Výška křesla 96 cm. Šířka křesla 63 cm. Hloubka křesla 76 cm. Výška podnožky 38 cm. Šířka podnožky 60 cm. Hloubka podnožky 43 cm. Výška sedu 38 cm. Celkem hmotnost 14 kg. Martindale 90.000. Max. nosnost 100 kg.

Hodně povedený produkt Hořčicově žluté látkové křeslo POLITURA H64 HIGHBACK s podnožkou I. od společnosti s úžasnou pověstí Politura jde získat bezpečně online za parádní cenu. Na našich stránkách za 47 756 Kč.