Lamart Sensor LT8022 Bezdotykový koš 42 l , 42 l

Bezdotykový koš se vyznačuje jednoduchou obsluhou, ergonomickým a designovým zpracováním.Koš je vyroben z kvalitních... více informací »
Lamart Sensor LT8022 Bezdotykový koš 42
Značka: Lamart
2 139 Kč
Přejít do obchodu »
Bezdotykový koš se vyznačuje jednoduchou obsluhou, ergonomickým a designovým zpracováním.Koš je vyroben z kvalitních...

Bezdotykový koš se vyznačuje jednoduchou obsluhou, ergonomickým a designovým zpracováním.Koš je vyroben z kvalitních materiálů. Používání koše s využitím systému fotoelektrické techniky.Senzorické otevírání koše s využitím čidla pohybu je zcela automatické a také velmi hygienické (bezdotykový provoz). Velmi stabilní výrobek s dlouhou životností a nízkou spotřebou. Mechanismus je poháněn elektricky pomocí 4 baterií typu AA (nejsou součástí dodávky).
Vynikající produkt Lamart Sensor LT8022 Bezdotykový koš 42 l , 42 l je k získání přímo tady na webu v sekci odpadkové koše! Nyní získáte akční produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci. Značka Lamart pro vás připravuje skvělé produkty. To není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od značky Lamart. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Lamart Sensor LT8022 Bezdotykový koš 42 l , 42 l od našeho známého výrobce Lamart můžete pořídit na našich stránkách teď levně. Nyní pořídíte za 2 139 Kč.