Kvalitex Saténové povlečení Goya, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Saténové povlečení Goya představuje kolekci velmi moderních a nadčasových desénů. Saténové povlečení Goya zdobí... více informací »
Kvalitex Saténové povlečení Goya
Značka: Kvalitex
999 Kč
Přejít do obchodu »
Saténové povlečení Goya představuje kolekci velmi moderních a nadčasových desénů. Saténové povlečení Goya zdobí...

Saténové povlečení Goya představuje kolekci velmi moderních a nadčasových desénů. Saténové povlečení Goya zdobí romantický motiv růží na jemném světle zeleném podkladu. Saténové povlečení je vyrobené z bavlněné tkaniny atlasové vazby. Použitá tkanina je velmi kvalitní a zároveň jemná. Pevnost tkaniny je zachována. Povlečení je hřejivé a velmi příjemné na omak. Svůj exkluzivní povrch si bavlněný satén získává díky speciálnímu výrobnímu procesu, kterému se říká mercerování. Díky tomuto postupu se dosáhne zvýšení pevnosti materiálu a zvýraznění barev. Saténové povlečení je opatřeno zapínáním na zip s peckovým jezdcem. Zapínání není po celé šíři povlečení, je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení má snadno žehlivou úpravu a nemačká se. Povlaky u polštářů jsou bez okrasného lemu. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm, po prvním vyprání dojde ke sražení materiálu na požadované rozměry. Vyrobené v České republice. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm Ve slevě kus Kvalitex Saténové povlečení Goya, 140 x 200 cm, 70 x můžete sehnat zrovna tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii ložní povlečení. Podívejte se na další produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu. To ovšem není všechno, máme toho více. Podívejte se také na více skvělých kousků značky Kvalitex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Kvalitex Saténové povlečení Goya, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm od této skvělé značky Kvalitex můžete získat na našich stránkách ve slevě! V akci za 999 Kč.