Kvalitex Přikrývka Aloe Vera celoroční, 140 x 220 cm

Celoroční přikrývka Aloe Vera obsahuje v povrchovém materiálu výtažek z Aloe vera (Aloe pravá), který má na pokožku změkčující vliv.... více informací »
Kvalitex Přikrývka Aloe Vera celoroční
Značka: Kvalitex
999 Kč
Přejít do obchodu »
Celoroční přikrývka Aloe Vera obsahuje v povrchovém materiálu výtažek z Aloe vera (Aloe pravá), který má na pokožku změkčující vliv....

Celoroční přikrývka Aloe Vera obsahuje v povrchovém materiálu výtažek z Aloe vera (Aloe pravá), který má na pokožku změkčující vliv. Přikrývka je vhodná pro alergiky a to díky použití vysoce kvalitním dutým vláknům a velmi snadné údržbě. Vrchní materiál vyrobený z mikrovlákna je velmi příjemný na omak a zaručí příjemný pocit při každém odpočinku. Prošití na přikrývce zabraňuje posunu výplně. Kvalitní produkt Kvalitex Přikrývka Aloe Vera celoroční, 140 x 220 cm máte možnost koupit teď tady a teď na našem webu ve známé sekci přikrývky! Získejte ještě jiné kusy z naší sekce za skvělou cenu! Tato vyjímečná značka Kvalitex pro své zákazníky dodává prvotřídní produkty. To není všechno, máme toho více. Podívejte se taky na další skvělé produkty značky Kvalitex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Kvalitex Přikrývka Aloe Vera celoroční, 140 x 220 cm od známého dodavatele Kvalitex snadno seženete na našich stránkách teď opravdu levně. Nyní pořídíte jen za 999 Kč.