Krmítko pro ptáčky Finch, červená

Plastové krmítko je vhodné pro venkovní ptáky. Lze jej zavěsit či připevnit na zábradlí nebo tyč. Údržba i doplňování... více informací »
Krmítko pro ptáčky Finch
Značka: 4Home
289 Kč
Přejít do obchodu »
Plastové krmítko je vhodné pro venkovní ptáky. Lze jej zavěsit či připevnit na zábradlí nebo tyč. Údržba i doplňování...

Plastové krmítko je vhodné pro venkovní ptáky. Lze jej zavěsit či připevnit na zábradlí nebo tyč. Údržba i doplňování krmení je velmi snadné. Krmítko doporučuje Česká ornitologická společnost. Pojďme vrátit přírodu zpět do lidské blízkosti! Krmítko pro ptáky bude díky svému příjemnému barevnému provedení a hravému designu krásnou ozdobou každé zahrady. Ptáčci se brzy naučí ke krmítku vracet a vy budete mít možnost pozorovat jejich veselé skotačení.
Akční a ve slevě produkt Krmítko pro ptáčky Finch, lze nakoupit již dnes tu na webu umístěný v kategorii zahradní slunečníky a doplňky! Prozkoumejte zcela nové zboží z této známé sekce za super ceny!

Ve slevě tento kousek Krmítko pro ptáčky Finch, červená od společnosti s úžasnou pověstí Designový nábytek jde sehnat zrovna za extra cenu. Momentálně v akci za 289 Kč.