Homie.cz

Krémové rozkládací křeslo s kovovou podnoží Innovation Dublexo Mixed Dance Natural

Kvalitní a levný výrobek Krémové rozkládací křeslo s kovovou podnoží Innovation Dublexo Mixed Dance Natural od známé společnosti Innovation je k sehnání právě zde za super cenu! V akci od 24 893 Kč.
EAN: AF193033701
Krémové rozkládací křeslo s kovovou podnoží Innovation Dublexo
Přejít do obchodu »
Značka: Innovation
24 893
Celý popis

Dublexo je kolekce elegantního, variabilního sedacího nábytku, který si zamilujete pro jeho nadčasový a praktický design, který padne i do menších domovů.

Toto rozkládací křeslo z kolekce Dublexo od inovativní nábytkářské značky Innovation učiní váš interiér modernější i elegantnější současně.

Křeslo je rozkládací – hravě a během pár vteřin jej proměníte v komfortní lůžko, které vám dopřeje bezstarostné lenošení u televize i s knihou.

Tvůrcem tohoto kousku je dánská značka Innovation, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.

A právě oba směry propojuje ve své značce Innovation, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.