Koziol Taška Tasche XL organic růžová, 21,5 x 44 x 54 cm

Tuto praktickou tašku využijete na nákupy, pláž, ale i jako stojan na časopisy a noviny nebo na dětské hračky. Pohodlné... více informací »
Koziol Taška Tasche XL organic růžová
Značka: Koziol
699 Kč
Přejít do obchodu »
Tuto praktickou tašku využijete na nákupy, pláž, ale i jako stojan na časopisy a noviny nebo na dětské hračky. Pohodlné...

Tuto praktickou tašku využijete na nákupy, pláž, ale i jako stojan na časopisy a noviny nebo na dětské hračky. Pohodlné rukojeti umožnují nošení v ruce nebo na rameni. Materiál použitý pro výrobu je 100% recyklovatelný, jedná se o ušlechtilý plast s příměsí celulózy, je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro potraviny, neobsahuje formaldehyd ani BPA. Koziol je německá firma a všechny její výrobky jsou vyrobeny přímo v Německu. Firma získala řadu mezinárodních designových ocenění.
Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost sehnat zrovna tady na našem webu zařazený v sekci tašky! Připravili jsme nové produkty z této populární kategorie za parádní cenu.

Často hledaný produkt Koziol Taška Tasche XL organic růžová, 21,5 x 44 x 54 cm od našeho výrobce Koziol snadno můžete najít na našich stránkách teď za parádní cenu! Cena od 699 Kč.