Koziol Polévkový talíř 220mmCLUB

Univerzální talíř pro zahradní párty, pikniky nebo glamping a všechny příležitosti, které se konají nejlépe venku.... více informací »
Koziol Polévkový talíř 220mmCLUB
Značka: Koziol
179 Kč
Přejít do obchodu »
Univerzální talíř pro zahradní párty, pikniky nebo glamping a všechny příležitosti, které se konají nejlépe venku....

Univerzální talíř pro zahradní párty, pikniky nebo glamping a všechny příležitosti, které se konají nejlépe venku. Vnější strana má živou fasetovanou strukturu, vnitřek je vyleštěn do vysokého lesku. Jeho solidní kvalita a široká základna zprostředkovávají dobrý pocit z kvalitního stolování kdykoli a kdekoli. Ideální pro všechny outdoorové aktivity, kde se nechcete obejít bez stylového nádobí. Exkluzivní výrobek můžete získat rovněž tu zařazený v kategorii talíře! Nyní najdete ještě další produkty ze zmíněné rubriky za super ceny. Tato značka Koziol má v nabídce vynikající výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od značky Koziol. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Koziol Polévkový talíř 220mmCLUB od známé kvalitní značky Koziol pohodlně seženete právě teď v naší nabídce skutečně levně! Levně za 179 Kč.