Koš na tříděný odpad 3 x 15 l, nerez

Moderní odpadkový koš se 3 vyjímatelnými nádobami. Každá nádoba je vybavena samostatným madlem a lze do ní vkládat sáčky... více informací »
Koš na tříděný odpad 3 x 15 l
Značka: 4Home
2 399 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní odpadkový koš se 3 vyjímatelnými nádobami. Každá nádoba je vybavena samostatným madlem a lze do ní vkládat sáčky...

Moderní odpadkový koš se 3 vyjímatelnými nádobami. Každá nádoba je vybavena samostatným madlem a lze do ní vkládat sáčky na smetí. Tento pomocník vám pomůže efektivně třídit domovní odpad. Má nášlapný systém pro snadné otvírání a jednotlivé pedály jsou barevně odlišeny dle norem EU. Vnější plášť je z broušeného nerezu a víko z tvrzeného černého plastu. Snadná údržba, lehce omyvatelný. Kvalitní a velmi žádaný produkt Koš na tříděný odpad 3 x 15 l, nerez máte možnost koupit snadno tady na stránkách zařazený v rubrice odpadkové koše! Prozkoumejte kvalitní produkty z této populární sekce ve slevě! Významný výrobce 4Home dlouhodobě poskytuje vynikající produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Super produkt Koš na tříděný odpad 3 x 15 l, nerez od top značky Designový nábytek snadno pořídíte již dnes za výprodejovou cenu! Momentálně k dispozici za 2 399 Kč.