Kontaktní gril elektrický s nepřilnavým povrchem Black Rose Collection

Elektrický domácí kontaktní gril s nepřilnavým povrchem má flexibilní využití. Skvěle kombinuje stolní gril pro přípravu... více informací »
Kontaktní gril elektrický s nepřilnavým povrchem
Elektrický domácí kontaktní gril s nepřilnavým povrchem má flexibilní využití. Skvěle kombinuje stolní gril pro přípravu...

Elektrický domácí kontaktní gril s nepřilnavým povrchem má flexibilní využití. Skvěle kombinuje stolní gril pro přípravu masa a panini, baget a sendivčů s nepřilnavými plotýnkami z kolekce Black Rose Collection. Automatický světelný indikátor provozu, ochrana proti přehřátí a rukojeť zůstává vždy chladná i během používání. Rozměry plochy: 23 x 13 cm. Díky kvalitnímu nepřilnavému povrchu je snadno čistitelný. Tento designový produkt Kontaktní gril elektrický s nepřilnavým povrchem Black Rose můžete koupit právě nyní tu na webu v populární sekci malé spotřebiče! Pořiďte si akční kusy z této oblíbené kategorie za příznivou cenu! Významný výrobce Berlinger Haus pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží Přesvědčte se sami! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další prověřené kousky značky Berlinger Haus. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus Kontaktní gril elektrický s nepřilnavým povrchem Black Rose Collection od výrobce s dobrým jménem Berlinger Haus jde koupit právě nyní na našich stránkách v akci. Teď v akci 875 Kč.