Moebel Living Přírodní masivní konferenční stolek Enorma 100 x 50 cm

Přírodní konferenční stolek Enorma zaujme na první pohled svým opravdu masivním vzhledem. Stůl je ručně vyráběný z masivního... více informací »
Moebel Living Přírodní masivní konferenční stolek Enorma
Značka: Moebel Living
6 632 Kč
Přejít do obchodu »
Přírodní konferenční stolek Enorma zaujme na první pohled svým opravdu masivním vzhledem. Stůl je ručně vyráběný z masivního...

Přírodní konferenční stolek Enorma zaujme na první pohled svým opravdu masivním vzhledem. Stůl je ručně vyráběný z masivního sheeshamového dřeva se zachováním jeho přírodního odstínu. Jistě si zamilujete také praktický úložný prostor ve formě zásuvky, kam snadno uložíte svůj inventář. Nadčasový design stolku perfektně doladí moderně i klasicky laděné interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 100 cm. Výška 40 cm. Hloubka 50 cm. Deska Masivní sheeshamové dřevo. Podnož Masivní sheeshamové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . . .

Tento velmi oblíbený produkt Moebel Living Přírodní masivní konferenční stolek Enorma 100 x 50 cm od top výrobce Moebel Living lze získat v naší nabídce v bezva akci! Výhodně za super cenu 6 632 Kč.