Koberec Universal Tivoli Multi, 80 x 150 cm

Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové... více informací »
Koberec Universal Tivoli Multi
Značka: Universal
1 290 Kč
Přejít do obchodu »
Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové...

Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové a liniové vzorování v tónově vyladěných barvách. Tento koberec dodá vaší místnosti na výjimečnosti, a zároveň splní svou povinnost zvukové a tepelné izolace. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky, a to i díky krátkému vlasu.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento skvělý produkt lze sehnat právě teď u nás v populární kategorii koberce. Připravili jsme pro vás parádní zboží ve zmíněné sekci ve výhodné akci! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od výrobce Universal. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kousek Koberec Universal Tivoli Multi, 80 x 150 cm od dodavatele kvalitních produktů Universal můžete nakoupit zde teď právě ve výhodné akci! K sehnání zrovna v akci za 1 290 Kč.