Koberec Universal Tivoli Abstract, 160 x 230 cm

Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové... více informací »
Koberec Universal Tivoli Abstract
Značka: Universal
3 690 Kč
Přejít do obchodu »
Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové...

Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové a liniové vzorování v tónově vyladěných barvách. Tento koberec dodá vaší místnosti na výjimečnosti, a zároveň splní svou povinnost zvukové a tepelné izolace. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky, a to i díky krátkému vlasu.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Kvalitní a oblíbený výrobek Koberec Universal Tivoli Abstract, 160 x 230 cm máte možnost pořídit mimo jiné tu na stránkách zařazený v rubrice koberce! Získejte ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu. Oblíbená značka Universal pro své zákazníky poskytuje kvalitní zboží.

Oblíbený výrobek Koberec Universal Tivoli Abstract, 160 x 230 cm od výrobce s dobrým jménem Universal jednoduše můžete sehnat aktuálně za nejnižší cenu. Zrovna nyní za cenu 3 690 Kč.