Koberec Universal Sheki, 80 x 150 cm

Hravý a zároveň decentní design inspirován bohémským stylem. Pokud se nebojíte do svého interiéru přinést i kapku svobodné... více informací »
Koberec Universal Sheki
Značka: Universal
1 390 Kč
Přejít do obchodu »
Hravý a zároveň decentní design inspirován bohémským stylem. Pokud se nebojíte do svého interiéru přinést i kapku svobodné...

Hravý a zároveň decentní design inspirován bohémským stylem. Pokud se nebojíte do svého interiéru přinést i kapku svobodné rozvernosti, pak vás koberce z kolekce Sheki chytnou za srdce. Tento kousek splní svou povinnost teplené a zvukové izolace, a co více, trendově probudí vizuální stránku celé místnosti. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Super výrobek Koberec Universal Sheki, 80 x 150 cm je k získání bez obtíží tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii koberce. Nyní si můžete koupit zlevněné kousky z této sekce z pohodlí domova! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás více kousků od výrobce Universal. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Koberec Universal Sheki, 80 x 150 cm od dodavatele s dlouholetou historií Universal dostanete momentálně na našich stránkách trvale výhodně. Ceny od 1 390 Kč.