Koberec Universal Piazza Block, 80 x 150 cm

Jste milovníky klasického stylu a jednoduché elegance? V tom případě vaše srdce zaplesá nad kolekcí Piazza Geo, která sází na... více informací »
Koberec Universal Piazza Block
Značka: Universal
1 290 Kč
Přejít do obchodu »
Jste milovníky klasického stylu a jednoduché elegance? V tom případě vaše srdce zaplesá nad kolekcí Piazza Geo, která sází na...

Jste milovníky klasického stylu a jednoduché elegance? V tom případě vaše srdce zaplesá nad kolekcí Piazza Geo, která sází na ušlechtilý minimalismus a jemné naturální barvy. Koberec celou místnosti opticky doladí, sjednotí, a zároveň ji dodá na výjimečnosti. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento výjimečný produkt Koberec Universal Piazza Block, 80 x 150 cm lze získat zrovna tu na stránkách umístěný v kategorii koberce. Podívejte se na parádní produkty z této populární rubriky ve slevě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete více skvělých produktů od dodavatele Universal. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Universal vás obohatí o prvotřídní zboží. Přesvědčte se sami!

Tento akční kus Koberec Universal Piazza Block, 80 x 150 cm od přední společnosti Universal jde nakoupit ještě dnes až neuvěřitelně levně! Nyní za akční cenu 1 290 Kč.