Koberec Universal Parma Abstract, 160 x 230 cm

Diskontní produkt Koberec Universal Parma Abstract, 160 x 230 cm jde získat právě teď tady na našich stránkách v sekci koberce.... více informací »
Koberec Universal Parma Abstract
Značka: Universal
3 690 Kč
Přejít do obchodu »
Diskontní produkt Koberec Universal Parma Abstract, 160 x 230 cm jde získat právě teď tady na našich stránkách v sekci koberce....

Diskontní produkt Koberec Universal Parma Abstract, 160 x 230 cm jde získat právě teď tady na našich stránkách v sekci koberce. Nyní koupíte podobné produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu!

S polypropylenovými koberci od značky Universal jistě nešlápnete vedle. V interiéru zapůsobí především díky modernímu vzhledu a vás zase potěší svou nezaměnitelnou funkčností.

Mezi jeho hlavní přednosti totiž patří vysoká odolnost proti oděru a elasticita vláken. Díky vysokému koeficientu tepelné vodivosti se navíc skvěle hodí do místností s podlahovým topením.

Oblíbený a kvalitní kus Koberec Universal Parma Abstract, 160 x 230 cm od dodavatele s dobrým jménem Universal snadno získáte zde za super peníze! Nyní pořídíte za super cenu 3 690 Kč.