Koberec Universal Karia Oriental, 160 x 230 cm

Objevte kouzlo orientální kultury v kolekci Karia Oriental. Nadčasová kobercová klasika, typická svým designem plným zdobných... více informací »
Koberec Universal Karia Oriental
Značka: Universal
3 990 Kč
Přejít do obchodu »
Objevte kouzlo orientální kultury v kolekci Karia Oriental. Nadčasová kobercová klasika, typická svým designem plným zdobných...

Objevte kouzlo orientální kultury v kolekci Karia Oriental. Nadčasová kobercová klasika, typická svým designem plným zdobných ornamentů a hutných barev. Tyto charismatické kousky jsou zárukou stylového interiéru a je módním trendem číslo jedna už po několik staletí.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Tento akční produkt je dostupný v pohodě tady u nás ve známé sekci koberce! Získejte ještě podobné zboží ve zmiňované sekci za příznivou cenu.

Ve slevě kus Koberec Universal Karia Oriental, 160 x 230 cm od známé společnosti Universal je dostupný bezpečně online za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 3 990 Kč.