Koberec Universal Berbere Lines, 160 x 230 cm

Jste stále na vážkách, pokud jde o výběr koberce do vašeho interiéru? Třeba bude ten pravý zrovna tento moderní kousek z kolekce... více informací »
Koberec Universal Berbere Lines
Značka: Universal
5 290 Kč
Přejít do obchodu »
Jste stále na vážkách, pokud jde o výběr koberce do vašeho interiéru? Třeba bude ten pravý zrovna tento moderní kousek z kolekce...

Jste stále na vážkách, pokud jde o výběr koberce do vašeho interiéru? Třeba bude ten pravý zrovna tento moderní kousek z kolekce Berbere.

Polyesterový materiál se postará o jeho mechanickou odolnost, snadnou údržbu a kýženou měkkost. Skvěle se navíc rozumí i s podlahovým vytápěním.


Tento exkluzivní produkt Koberec Universal Berbere Lines, 160 x 230 cm můžete dostat taky tu na stránkách umístěný v rubrice koberce. Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. Známá značka Universal prodává top zboží

Oblíbený a akční produkt Koberec Universal Berbere Lines, 160 x 230 cm od dodavatele s dlouholetou historií Universal jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách za parádní cenu! Nyní pořídíte za super cenu 5 290 Kč.