KETER Skládací pracovní stůl 237005

Praktický přenosný stůl umožňuje práci na různých místech v dílně nebo garáži, na dvoře. Výrobek disponuje speciálním... více informací »
KETER Skládací pracovní stůl
Značka: Keter
2 499 Kč
Přejít do obchodu »
Praktický přenosný stůl umožňuje práci na různých místech v dílně nebo garáži, na dvoře. Výrobek disponuje speciálním...

Praktický přenosný stůl umožňuje práci na různých místech v dílně nebo garáži, na dvoře. Výrobek disponuje speciálním systémem, který umožňuje rychlé rozkládání a skládání, což výrazně usnadňuje kutilství. Velká pracovní plocha stolu, odolnost do 453 kg zajišťují, že na něm můžete vykonávat také složité práce. V balení s výrobkem jsou dvě svorky 30 cm/12” Clamps, které zajišťují stabilitu pracovního povrchu.Sestavení stolu zabere pouhých 30 sekund díky jedinečnému systému rychlého otevírání.rozměry složený stůl: 85 x 55 x 11,2 cm a rozměry rozložený stůl: 85 x 55 x 75,5 cm Hodně prodávaný produkt KETER Skládací pracovní stůl 237005 jde pořídit také na webu v rubrice klasické šroubováky. Nyní pořídíte ještě další produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od výrobce Keter. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významný dodavatel Keter dlouhodobě prodává skvělé produkty. Nakupujte výhoděn u nás!

Kvalitní a levný kus KETER Skládací pracovní stůl 237005 od přední značky Keter pohodlně získáte u nás extra se slevou. Aktuálně v akci od 2 499 Kč.