Keramická váza Heart, šedá, 12 x 17,5 x 16,5 cm

Keramická váza s jemným plastickým vzorem bude nádherným doplňkem pro každou kytici květin. Má lesklý povrch šedé barvy a je doplněna jutovým... více informací »
Keramická váza Heart
Značka: 4Home
169 Kč
Přejít do obchodu »
Keramická váza s jemným plastickým vzorem bude nádherným doplňkem pro každou kytici květin. Má lesklý povrch šedé barvy a je doplněna jutovým...

Keramická váza s jemným plastickým vzorem bude nádherným doplňkem pro každou kytici květin. Má lesklý povrch šedé barvy a je doplněna jutovým provázkem a dřevěným srdíčkem. Nechte své oblíbené květiny vyniknout. I samotná váza bude pěkným dekoračním prvkem. Horní průměr vázy má 12 cm, spodní 16,5 cm.Kvalitní a levný kousek Keramická váza Heart, šedá, 12 x 17,5 x 16,5 cm jde nakoupit rovněž na stránkách v kategorii vázy keramické. Najděte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! Dodavatel 4Home má na skladě top produkty Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce 4Home. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní kousek Keramická váza Heart, šedá, 12 x 17,5 x 16,5 cm od našeho výrobce Designový nábytek jednoduše můžete najít zrovna dneska ve slevě. Nyní za akční cenu 169 Kč.