Kave Home Velká zelená mramorová dóza LaForma Karla

Do kuchyně či koupelny, jednoduchá dóza LaForma Karla se hodí do každého interiéru. Je zhotovena z přírodního zeleného mramoru... více informací »
Kave Home Velká zelená
Značka: LaForma
472 Kč
Přejít do obchodu »
Do kuchyně či koupelny, jednoduchá dóza LaForma Karla se hodí do každého interiéru. Je zhotovena z přírodního zeleného mramoru...

Do kuchyně či koupelny, jednoduchá dóza LaForma Karla se hodí do každého interiéru. Je zhotovena z přírodního zeleného mramoru a víko má z ekologicky získávaného akátového dřeva. Jelikož je z přírodních materiálů, každý kus má své unikátní odlišnosti v tónu a vzoru. Dolní strana má ochranu proti poškrábání vašich povrchů. Pořiďte si dózu LaForma Karla a dodejte vaší domácnosti prvek luxusu.

Tip: Omyjte vlhkým hadříkem namočeným v pár kapkách čistícího prostředku a ihned osušte.

Další parametry: Výška 9,5 cm. Průměr 12,5 cm. Obsah 0,5 l. Dóza Mramor. Uzávěr Akátové dřevo. Barva Zelená. Materiál Mramor. . . .
Vynikající produkt Kave Home Velká zelená mramorová dóza lze zakoupit přímo tady u nás umístěný v sekci dózy na potraviny! Nyní můžete koupit zcela nové kusy z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Levný kousek Kave Home Velká zelená mramorová dóza LaForma Karla od společnosti s předním postavením na trhu Kave Home jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách v bezva akci! Ceny od 472 Kč.