Kave Home Šedá terrazzo miska na mýdlo LaForma Hiara

Šedá miska na mýdlo LaForma Hiara působí nadčasovým dojmem a hodí se díky neutrálním barvám do každé moderní koupelny.... více informací »
Kave Home Šedá terrazzo miska na mýdlo LaForma
Značka: LaForma
182 Kč
Přejít do obchodu »
Šedá miska na mýdlo LaForma Hiara působí nadčasovým dojmem a hodí se díky neutrálním barvám do každé moderní koupelny....

Šedá miska na mýdlo LaForma Hiara působí nadčasovým dojmem a hodí se díky neutrálním barvám do každé moderní koupelny. Miska na mýdlo Hiara je vyrobena z terrazza, díky čemuž je každý kus opravdový unikát. Doporučujeme kombinovat se zbytkem designové kolekce Hiara.

Tip: Výrobek očistěte vlhkým hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Prach odstraňte prachovkou.

Další parametry: Výška 2 cm. Průměr 12 cm. Miska Terrazzo. Barva Šedá. Materiál Terrazzo. . . . . .
Designový produkt seženete zrovna na stránkách v populární sekci koupelnové předložky. Připravili jsme podobné produkty z naší rubriky na pár kliknutí. To není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další skvělé zboží značky LaForma. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový kus Kave Home Šedá terrazzo miska na mýdlo LaForma Hiara od značky Kave Home jednoduše můžete získat u nás téměř zdarma. Zboží pořídíte teď u nás za 182 Kč.