Kave Home Šedá plastová LED lampa LaForma Janvir

Ve slevě tento výrobek Kave Home Šedá plastová LED lampa LaForma Janvir je k získání bezstarostně tady u nás v populární... více informací »
Kave Home Šedá plastová LED lampa LaForma Janvir
Značka: LaForma
1 234 Kč
Přejít do obchodu »
Ve slevě tento výrobek Kave Home Šedá plastová LED lampa LaForma Janvir je k získání bezstarostně tady u nás v populární...

Ve slevě tento výrobek Kave Home Šedá plastová LED lampa LaForma Janvir je k získání bezstarostně tady u nás v populární kategorii stolní lampy! Nyní můžete najít akční produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online. Věhlasná značka LaForma může nabídnout skvělé produkty. Přesvědčte se sami. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také více kousků značky LaForma. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tato designová přenosná stolní LED lampa LaForma Janvir zaujme svojí praktičností, ale i jednoduchým designem na první pohled. Lampa nabízí originální vzhled a zároveň funkčnost. Plastové stínidlo skvěle kolaboruje s šedým kovovým držákem. Díky tomuto držáku lze lampu snadno přenášet a umisťovatLED lampa LaForma Janvir je dobíjecí, a tak si můžete přinést světlo kamkoliv zrovna potřebujete a to bez nutnosti použití zásuvky. Intenzita světla je nastavitelná ve třech úrovníchLaForma Janvir nejlépe doplní moderní interiéry.

Pozn.: Žárovka je součástí balení. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 16 cm. Průměr 10 cm. Světelný zdroj LED. Zdroj napájení USB. Délka napájecího 100 cm. Výdrž baterie 12 až 72 h. Hmotnost 0,28 kg. Vstupní napětí 230 v. Energetická třída A – A ++. Jas žárovky 270 lm.

Tento kvalitní výrobek Kave Home Šedá plastová LED lampa LaForma Janvir od dodavatele se skvělou pověstí Kave Home můžete nakoupit u nás teď v bezva akci! Nabídky již od 1 234 Kč.