Kave Home Šedá plastová jídelní židle LaForma Hannia

Ve slevě produkt je k sehnání bezprostředně na webu umístěný v rubrice jídelna. Vyberte si skvělé zboží z naší sekce za... více informací »
Kave Home Šedá plastová jídelní židle LaForma Hannia
Značka: LaForma
1 888 Kč
Přejít do obchodu »
Ve slevě produkt je k sehnání bezprostředně na webu umístěný v rubrice jídelna. Vyberte si skvělé zboží z naší sekce za...

Ve slevě produkt je k sehnání bezprostředně na webu umístěný v rubrice jídelna. Vyberte si skvělé zboží z naší sekce za zcela nejnižší cenu.

Jídelní židle LaForma Hannia je perfektním designovým kouskem, který doplní každý jídelní stůl. Velice komfortní jídelní židle ve světle šedém provedení je vyrobená z pevného polypropylenu v jednoduchém tvaru a působí tak moderním a minimalistickým dojmem. Podnož je vyrobená z šedě lakované oceli a společně se sedákem tvoří ucelený a jednotný vzhled. Díky použitým materiálům a jejich snadné údržbě má židle LaForma Hannia možnost širokého využití nejenom v domácnostech, je také výbornou volbou do moderních kuchyní, zasedacích místností i jako židle do studentského pokoje či domácí pracovny. Čistý design této židle si zamilují zejména obdivovatelé minimalismu a jednoduché působivosti.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Další parametry: Výška 78 cm. Šířka 47 cm. Hloubka 53 cm. Max. Nosnost 130 kg. Výška sedu 46 cm. Hloubka sedu 42 cm. Šířka opěrky 43 cm. Výška opěry 34 cm. Sedák 100% polypropylen. Podnož Lakovaná ocel.

Tento kvalitní a žádaný produkt Kave Home Šedá plastová jídelní židle LaForma Hannia od odblíbeného výrobce Kave Home najdete zde teď levně! Právě lze objednat jen za 1 888 Kč.