Kave Home Šedá plastová jídelní židle LaForma Hannia s područkami

Jídelní židle LaForma Hannia je skvělým designovým doplňkem, který doplní každý jídelní stůl. Velice komfortní jídelní... více informací »
Kave Home Šedá plastová jídelní židle LaForma Hannia
Značka: LaForma
2 069 Kč
Přejít do obchodu »
Jídelní židle LaForma Hannia je skvělým designovým doplňkem, který doplní každý jídelní stůl. Velice komfortní jídelní...

Jídelní židle LaForma Hannia je skvělým designovým doplňkem, který doplní každý jídelní stůl. Velice komfortní jídelní židle ve světle šedém provedení je vyrobená z pevného polypropylenu v jednoduchém tvaru a působí tak moderním a minimalistickým dojmem. Podnož je vyrobená z lakované oceli a společně se sedákem tvoří ucelený a jednotný vzhled. Příjemným bonusem jsou designové područky, které s sebou přinášejí maximální pohodlí. Díky použitým materiálům a jejich snadné údržbě má židle LaForma Hannia možnost širokého využití nejenom v domácnostech, je také výbornou volbou do moderních kuchyní, zasedacích místností i jako židle do studentského pokoje či domácí pracovny. Židle LaForma Hannia zaujme především svým jednoduchým designem, který je navržen v kombinaci s funkčností a praktičností.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 59 cm. Hloubka 53 cm. Max. Nosnost 130 kg. Výška sedu 46 cm. Hloubka sedu 42 cm. Šířka opěrky 40 cm. Výška opěry 33 cm. Výška područek 67 cm. Sedák 100% polypropylen.
Kvalitní a oblíbený kousek Kave Home Šedá plastová jídelní židle LaForma Hannia s područkami můžete dostat mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v rubrice jídelna. Nyní získáte kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. Přední dodavatel LaForma svým zákazníkům nabízí top produkty.

Tento designový kousek Kave Home Šedá plastová jídelní židle LaForma Hannia s područkami od spolehlivého výrobce Kave Home seženete zrovna za extra cenu! V akci od 2 069 Kč.