Kave Home Růžová manšestrová čtyřmístná rohová pohovka LaForma Blok 320 x 230 cm, pravá/levá

Tuto nadčasovou pohovku Blok od firmy LaForma si zamilujete. Nejen, že má moderní, jednoduchý a vkusný design, ale je... více informací »
Kave Home Růžová manšestrová
Značka: LaForma
66 248 Kč
Přejít do obchodu »
Tuto nadčasovou pohovku Blok od firmy LaForma si zamilujete. Nejen, že má moderní, jednoduchý a vkusný design, ale je...

Tuto nadčasovou pohovku Blok od firmy LaForma si zamilujete. Nejen, že má moderní, jednoduchý a vkusný design, ale je i extrémně pohodlná. Tvar do L a šířka i celková prostornost vás přímo láká k posezení s rodinou čí přáteli nebo relaxaci. Pohovka vás na první pohled zaujme svým jemným manšestrovým potahem, který dodá v kombinaci se semišovým materiálem na originálním vzhledu. Tato pohovka má hluboký a jedinečný design, který zajišťuje pohodlné místo k odpočinku ve velkém stylu.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 69 cm. Šířka 320 cm. Hloubka 230 cm. Výška sedu 41 cm. Šířka sedu 260 cm. Hloubka sedu 70 cm. Výška lok. opěrky 69 cm. Šířka lok. opěrky 30 cm. Výška opěradla 28 cm. Podnož Plastový kluzák.
Tento exkluzivní produkt máte možnost najít nyní tady na našem webu ve známé rubrice pohovky. Vyberte si zcela nové zboží ve zmiňované kategorii za příznivou cenu.

Oblíbený a akční produkt Kave Home Růžová manšestrová čtyřmístná rohová pohovka LaForma Blok 320 x 230 cm, pravá/levá od výrobce se skvělou pověstí Kave Home pořídíte na našich stránkách teď právě extra se slevou! K sehnání zrovna v akci za 66 248 Kč.