Kave Home Mramorový set čtyř čtvercových podtácků LaForma Jesiah

Pořiďte si set podtácků LaForma Jesiah a doplňte tak svou kolekci tímto vyjímečným a stylovým prvkem! Podtácky jsou vyrobeny z... více informací »
Kave Home Mramorový set čtyř čtvercových podtácků
Značka: LaForma
508 Kč
Přejít do obchodu »
Pořiďte si set podtácků LaForma Jesiah a doplňte tak svou kolekci tímto vyjímečným a stylovým prvkem! Podtácky jsou vyrobeny z...

Pořiďte si set podtácků LaForma Jesiah a doplňte tak svou kolekci tímto vyjímečným a stylovým prvkem! Podtácky jsou vyrobeny z kvalitního bílého a růžového mramoru. Každý z podtácků má svůj unikátní tón díky použití přírodních materiálů. Set je jednoduše omyvatelný pomocí vlhčeného hadříku. Není vhodný do myčky.

Další parametry: Výška 1 cm. Šířka 10 cm. Hloubka 10 cm. Barva Bílá. Barva Růžová. Materiál Mramor. . . . . Zajímavý kousek Kave Home Mramorový set čtyř čtvercových podtácků LaForma Jesiah je dostupný také tady na našich stránkách v populární rubrice podnosy a tácy. Pořiďte si nové produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu! Značka LaForma má k dispozici kvalitní zboží. Přesvědčte se sami!

Žádaný kousek Kave Home Mramorový set čtyř čtvercových podtácků LaForma Jesiah od přední společnosti Kave Home lze pořídit ještě dnes trvale výhodně. Právě nyní za 508 Kč.