Kave Home Mramorový set čtyř čtvercových podtácků LaForma Danelle

Dvoubarevné geometrické podtácky LaForma Danelle se vám budou hodit na oslavy i na jiné příležitosti. Díky decentnímu,... více informací »
Kave Home Mramorový set čtyř
Značka: LaForma
508 Kč
Přejít do obchodu »
Dvoubarevné geometrické podtácky LaForma Danelle se vám budou hodit na oslavy i na jiné příležitosti. Díky decentnímu,...

Dvoubarevné geometrické podtácky LaForma Danelle se vám budou hodit na oslavy i na jiné příležitosti. Díky decentnímu, monotónnímu zbarvení a nadčasovému stylu skvěle zapadnou do vašeho kuchyňského vybavení. S mramorem je třeba zacházet opatrně, a proto podtácky omývejte pouze v ruce.

Další parametry: Výška 1 cm. Šířka 10 cm. Hloubka 10 cm. Barva Bílá. Barva Šedá. Materiál Mramor. . . . .
Neodolatelný produkt Kave Home Mramorový set čtyř čtvercových podtácků je k dostání bezstarostně tady na našem webu zařazený v rubrice podnosy a tácy! Nyní si můžete pořídit vyjímečné zboží z této rubriky jednoduše online! Významná značka LaForma dodává vysoce kvalitní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento kvalitní a levný produkt Kave Home Mramorový set čtyř čtvercových podtácků LaForma Danelle od naší známé značky Kave Home je k dispozici v naší online nabídce trvale výhodně! Aktuálně výhodně za 508 Kč.