Kave Home Modrý dětský podsedák na zem LaForma Sarit 60 x 60 cm

Stylový modrý podsedák LaForma Sarit je designovým a zároveň praktickým  doplňkem do dětských... více informací »
Kave Home Modrý dětský podsedák na
Značka: LaForma
1 452 Kč
Přejít do obchodu »
Stylový modrý podsedák LaForma Sarit je designovým a zároveň praktickým  doplňkem do dětských...

Stylový modrý podsedák LaForma Sarit je designovým a zároveň praktickým  doplňkem do dětských interiérů. Polstrovaný měkký podsedák je vyrobený z bavlny. Jeho výška vám i vašim dětem zajistí větší pohodlí při sezení na zemi a zpříjemní tak chvíle během herních aktivit. Pro snadnější úchop má tento podsedák našité poutko a snadno se tak přenáší. Celá kolekce podsedáků LaForma Sarit je dostupná v několika příjemných pastelových barvách, takže si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje nebo je dokonce nakombinovat a doladit tak dětské interiéry

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 10 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 60 cm. Čalounění 100% bavlna. Barva Modrá. Materiál Bavlna. . . . . Vynikající produkt Kave Home Modrý dětský podsedák lze zakoupit taky tady na našem webu v sekci sedací vaky. Získejte vyjímečné výrobky z této oblíbené kategorie za internetové ceny.

Povedený produkt Kave Home Modrý dětský podsedák na zem LaForma Sarit 60 x 60 cm od top výrobce Kave Home jednoduše můžete sehnat právě teď téměř zdarma! Akční cena 1 452 Kč.