Kave Home Malá bílá mramorová dóza LaForma Karla

Do kuchyně či koupelny, jednoduchá dóza LaForma Karla se hodí do každého interiéru. Je zhotovena z přírodního bílého mramoru... více informací »
Kave Home Malá bílá mramorová dóza LaForma Karla
Značka: LaForma
363 Kč
Přejít do obchodu »
Do kuchyně či koupelny, jednoduchá dóza LaForma Karla se hodí do každého interiéru. Je zhotovena z přírodního bílého mramoru...

Do kuchyně či koupelny, jednoduchá dóza LaForma Karla se hodí do každého interiéru. Je zhotovena z přírodního bílého mramoru a víko má z ekologicky získávaného akátového dřeva. Jelikož je z přírodních materiálů, každý kus má své unikátní odlišnosti v tónu a vzoru. Dolní strana má ochranu proti poškrábání vašich povrchů. Pořiďte si dózu LaForma Karla a dodejte vaší domácnosti prvek luxusu.

Tip: Omyjte vlhkým hadříkem namočeným v pár kapkách čistícího prostředku a ihned osušte.

Další parametry: Výška 7,5 cm. Průměr 9,5 cm. Obsah 0,25 l. Dóza Mramor. Uzávěr Akátové dřevo. Barva Bílá. Materiál Mramor. . . . Tento výjimečný produkt Kave Home Malá bílá mramorová dóza LaForma lze získat zrovna tady na našem webu v oblíbené sekci dózy na potraviny! Nyní najdete akční produkty z této známé rubriky za super peníze. Významný dodavatel LaForma vyrábí velmi kvalitní sortiment.

Neodolatelný výrobek Kave Home Malá bílá mramorová dóza LaForma Karla od populárního výrobce Kave Home máte možnost pořídit u nás trvale výhodně! Výhodně za 363 Kč.