Kave Home Látkový dekorativní řetěz LaForma Zalia 250 cm šedé praporky

Stylový šedo-modrý dekorativní řetěz LaForma Zalia je krásným a designovým doplňkem každého dětského pokoje. Dekorativní... více informací »
Kave Home Látkový dekorativní řetěz LaForma Zalia
Značka: LaForma
436 Kč
Přejít do obchodu »
Stylový šedo-modrý dekorativní řetěz LaForma Zalia je krásným a designovým doplňkem každého dětského pokoje. Dekorativní...

Stylový šedo-modrý dekorativní řetěz LaForma Zalia je krásným a designovým doplňkem každého dětského pokoje. Dekorativní řetěz obsahuje celkem 10 praporků, které jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Každý praporek má jiný vzor a barevné provedení a tak snadno přitahují pozornost dítěte a podpoří jeho fantazii. Navíc díky použitým jemným přírodním barvám v odstínech šedé a béžové krásně doladí dětský interiér. Tyto barevné dekorativní praporky mohou být zavěšené například na zdi, nad postýlkou nebo podél baldachýnu

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Celková šířka 250 cm. Výška praporku 1 cm. Šířka praporku 15 cm. Látka 100% bavlna. Barva Pestrá. Materiál Bavlna. . . . .
Ve slevě tento výrobek Kave Home Látkový dekorativní řetěz LaForma Zalia je k dispozici pohodlně tu na webu ve známé rubrice obrazy. Získejte ještě jiné výrobky ve zmiňované kategorii za super peníze. Známá značka LaForma pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží A to je teprve začátek!

Unikátní a oblíbený produkt Kave Home Látkový dekorativní řetěz LaForma Zalia 250 cm šedé praporky od kvalitního výrobce Kave Home máte možnost získat momentálně ve slevě. Výhodně teď u nás za 436 Kč.