Kave Home Kulaté závěsné zrcadlo LaForma Ludmila Ø 50 cm

Stylové závěsné zrcadlo LaForma Ludmila zaujme na první pohled svým minimalistickým provedením. Díky originálnímu designu se... více informací »
Kave Home Kulaté závěsné zrcadlo
Značka: LaForma
1 343 Kč
Přejít do obchodu »
Stylové závěsné zrcadlo LaForma Ludmila zaujme na první pohled svým minimalistickým provedením. Díky originálnímu designu se...

Stylové závěsné zrcadlo LaForma Ludmila zaujme na první pohled svým minimalistickým provedením. Díky originálnímu designu se nejvíce hodí do dětských interiérů. Zrcadlo LaForma Ludmila bude působit jako jedinečný a navíc praktický designový prvek.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Průměr 50 cm. Hloubka 1,3 cm. Zrcadlo Sklo. Hmotnost 3 kg. Barva Transparentní. Materiál Sklo. . . . .
Často hledaný produkt Kave Home Kulaté závěsné máte možnost získat taky tady u nás umístěný v rubrice zrcadla! Podívejte se na akční produkty z této oblíbené sekce snadno online! Tento vyjímečný výrobce LaForma vás a vaše blízké obohatí o top sortiment. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty značky LaForma. Najdete je níže na této stránce.

Tento unikátní produkt Kave Home Kulaté závěsné zrcadlo LaForma Ludmila Ø 50 cm od skvělé značky Kave Home je k získání v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 343 Kč.