Kave Home Hnědá plastová jídelní židle LaForma Hannia s područkami

Jídelní židle LaForma Hannia je skvělým designovým doplňkem, který doplní každý jídelní stůl. Velice komfortní jídelní... více informací »
Kave Home Hnědá plastová jídelní židle
Značka: LaForma
2 069 Kč
Přejít do obchodu »
Jídelní židle LaForma Hannia je skvělým designovým doplňkem, který doplní každý jídelní stůl. Velice komfortní jídelní...

Jídelní židle LaForma Hannia je skvělým designovým doplňkem, který doplní každý jídelní stůl. Velice komfortní jídelní židle v hnědém provedení je vyrobená z pevného polypropylenu v jednoduchém tvaru a působí tak moderním a minimalistickým dojmem. Podnož je vyrobená z lakované oceli a společně se sedákem tvoří ucelený a jednotný vzhled. Příjemným bonusem jsou designové područky, které s sebou přinášejí maximální pohodlí. Díky použitým materiálům a jejich snadné údržbě má židle LaForma Hannia možnost širokého využití nejenom v domácnostech, je také výbornou volbou do moderních kuchyní, zasedacích místností i jako židle do studentského pokoje či domácí pracovny. Židle LaForma Hannia zaujme především svým jednoduchým designem, který je navržen v kombinaci s funkčností a praktičností.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 59 cm. Hloubka 53 cm. Výška sedu 46 cm. Hloubka sedu 42 cm. Šířka opěrky 40 cm. Výška opěry 33 cm. Výška područek 67 cm. Sedák 100% polypropylen. Podnož Lakovaná ocel. Zajímavý produkt jde nakoupit nyní tady na webu v kategorii jídelna. Připravili jsme pro vás zcela nové výrobky ve zmiňované sekci na pár kliknutí. Tento výrobce LaForma vám poskytuje top sortiment. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další produkty značky LaForma. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Kave Home Hnědá plastová jídelní židle LaForma Hannia s područkami od známé společnosti Kave Home jde nakoupit u nás za výhodné peníze! Aktuálně výhodně za 2 069 Kč.