Kave Home Černý keramický dezertní talíř LaForma Manami 20,6 x 22,2 cm

Elegantní keramický dezertní talíř LaForma Manami v černém provedení vás zaujme svým geometrickým a organickým... více informací »
Kave Home Černý keramický
Značka: LaForma
218 Kč
Přejít do obchodu »
Elegantní keramický dezertní talíř LaForma Manami v černém provedení vás zaujme svým geometrickým a organickým...

Elegantní keramický dezertní talíř LaForma Manami v černém provedení vás zaujme svým geometrickým a organickým vzorem připomínající včelí plástev. Keramický dezertní talíř LaForma Manami je vyrobený z kvalitního přírodního materiálu. Je odolný a lze jej mýt v myčce. Vyjímat se bude především v moderních interiérech, ale jeho nadčasový vzhled se hodí do všech prostor.

Další parametry: Výška 2,3 cm. Šířka 20,6 cm. Hloubka 22,2 cm. Talíř Keramika. Vhodné do myčky Ano. Barva Černá. Materiál Keramika. . . . Tento levný produkt Kave Home Černý keramický dezertní talíř LaForma Manami 20,6 x 22,2 cm je k dispozici snadno tady u nás v populární sekci talíře. Nyní získáte podobné produkty z této sekce za internetové ceny!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Kave Home Černý keramický dezertní talíř LaForma Manami 20,6 x 22,2 cm s pečetí kvality od značky Kave Home je k sehnání tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny od 218 Kč.