Kave Home Černá látková kancelářská židle LaForma Nasia

Zlevněný výrobek Kave Home Černá látková můžete sehnat nyní tady a teď na našem webu ve známé sekci kancelářské židle.... více informací »
Kave Home Černá látková
Značka: LaForma
3 449 Kč
Přejít do obchodu »
Zlevněný výrobek Kave Home Černá látková můžete sehnat nyní tady a teď na našem webu ve známé sekci kancelářské židle....

Zlevněný výrobek Kave Home Černá látková můžete sehnat nyní tady a teď na našem webu ve známé sekci kancelářské židle. Připravili jsme ostatní kusy z této kategorie za rozumné peníze.

Pohodlné kancelářské křeslo LaForma Nasia zaujme na první pohled svým designem. Příjemný látkový sedák je prodyšný, díky čemuž zabraňuje pocení. Maximální komfort z posezení zaručí praktické područky a možnost židli úhlově a výškově nastavit. Díky plastovým kolečkům se židle hodí na jakýkoliv typ podlahy bez obav z poškrábání. Dopřejte si pohodlnost z posezení i v kanceláři či domácí pracovně s židlí Nasia!

Tip k čištění: Výrobek čistěte vlhkým hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Oprašte jej prachovkou.

Další parametry: Výška 88-98 cm. Šířka 61 cm. Hloubka 62 cm. Výška sedu 46-56 cm. Šířka sedu 46 cm. Hloubka sedu 47 cm. Rozměr balíku 56×22,5×61 cm. Hmotnost 9,5 kg. Max. nosnost 130 kg. EN norma EN 1335:2009.

Tento kvalitní produkt Kave Home Černá látková kancelářská židle LaForma Nasia od dodavatele kvalitních produktů Kave Home je k sehnání momentálně v naši nabídce za rozumné peníze. Ceny již od 3 449 Kč.