Kave Home Černá látková kancelářská židle LaForma Melva

Výškově nastavitelná a otočná židle LaForma Melva obohatí jakoukoliv pracovnu či kancelář. Židle je potažená šedou jemnou... více informací »
Kave Home Černá látková
Značka: LaForma
3 957 Kč
Přejít do obchodu »
Výškově nastavitelná a otočná židle LaForma Melva obohatí jakoukoliv pracovnu či kancelář. Židle je potažená šedou jemnou...

Výškově nastavitelná a otočná židle LaForma Melva obohatí jakoukoliv pracovnu či kancelář. Židle je potažená šedou jemnou látkou, jež dodává na prodyšnosti. LaForma Melva také poskytuje možnost naklápění zadního opěradla a dvojice područek z polypropylenu zaručuje pohodlné sezení. O perfektní stabilitu této židle se postará nastavitelná základna a podnož tvořena pěti rameny na kolečkách. Židle se skvěle hodí do kancelářských prostor či do domácích pracoven.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Další parametry: Výška 95-103 cm. Šířka 66 cm. Hloubka 66 cm. Výška sedu 44-52 cm. Šířka sedu 47 cm. Hloubka sedu 47 cm. Hmotnost 9,8 kg. Max. nosnost 130 kg. Výška opěradla 53 cm. EN norma EN 1335:2009.
Hodně povedený kousek Kave Home Černá látková kancelářská židle LaForma máte možnost sehnat v pohodě tady na webu zařazený v sekci kancelářské židle! Máme pro vás podobné produkty z této sekce za výhodnou cenu.

Kvalitní a žádaný produkt Kave Home Černá látková kancelářská židle LaForma Melva od známého výrobce Kave Home lze koupit na našich stránkách nyní levně! Teď v akci 3 957 Kč.