Kave Home Bílý mramorový držák na roli kuchyňských utěrek LaForma Claria

Designový držák na roli kuchyňských útěrek LaForma Claria v bílé barvě zaujme svým minimalistickým vzhledem. Držák utěrek... více informací »
Kave Home Bílý mramorový
Značka: LaForma
726 Kč
Přejít do obchodu »
Designový držák na roli kuchyňských útěrek LaForma Claria v bílé barvě zaujme svým minimalistickým vzhledem. Držák utěrek...

Designový držák na roli kuchyňských útěrek LaForma Claria v bílé barvě zaujme svým minimalistickým vzhledem. Držák utěrek Claria je vyroben z mramoru a hodí se do každého interiéru s přírodními prvky. Doplňte vaše kuchyňské pomůcky s mramorovým držákem kuchyňských utěrek Claria od značky LaForma.

Tip: Nevhodné do myčky na nádobí. Myjte ručně.

Další parametry: Výška 30 cm. Průměr 15 cm. Držák Mramor. Barva Bílá. Materiál Mramor. . . . . .
Kvalitní a levný produkt Kave Home Bílý mramorový držák na roli kuchyňských utěrek LaForma Claria lze pořídit lehce tady a teď na našem webu v oblíbené sekci vařečky. Vyberte si ještě podobné zboží z naší kategorie v bezva akci. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele LaForma. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významná značka LaForma prodává prvotřídní zboží Vždyť to vidíte sami!

Kvalitní a levný produkt Kave Home Bílý mramorový držák na roli kuchyňských utěrek LaForma Claria od značky se zárukou kvality Kave Home snadno získáte ještě dnes až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte jen za 726 Kč.