Kave Home Bílý látkový mantinel do postýlky LaForma Agnese 190 cm

Jak lépe chránit své miminko před úrazy, než-li v útulném hnízdečku. Látkový polštářový mantinel LaForma Agnese dodá... více informací »
Kave Home Bílý látkový mantinel do postýlky LaForma
Značka: LaForma
799 Kč
Přejít do obchodu »
Jak lépe chránit své miminko před úrazy, než-li v útulném hnízdečku. Látkový polštářový mantinel LaForma Agnese dodá...

Jak lépe chránit své miminko před úrazy, než-li v útulném hnízdečku. Látkový polštářový mantinel LaForma Agnese dodá vašemu miminku pocit bezpečí a bude se v něm cítit příjemně. Mantinel lze uložit do postýlky jako ochranný polštář či jej můžete použít jako kojící polštář.

Další parametry: Průměr 18 cm. Délka 190 cm. Potah Látka (100 % Bavlna). Výplň Látka (100 % Bavlna). Barva Bílá. Materiál Bavlna. . . . . Tento diskontní výrobek Kave Home Bílý látkový seženete jednoduše tu na našem webu zařazený v rubrice polštáře! Máme pro vás zlevněné výrobky z této populární rubriky za nejlepší ceny. Výrobce LaForma vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Kvalitní a žádaný výrobek Kave Home Bílý látkový mantinel do postýlky LaForma Agnese 190 cm od výrobce Kave Home můžete pořídit ještě dnes extra se slevou. Nyní pořídíte od 799 Kč.