Kave Home Béžový látkový koš na hračky LaForma Xiel ⌀ 30 cm

Látkový úložný koš na hračky Laforma Xiel je nejen stylový doplněk, ale určitě oceníte také jeho praktičnost. Vnese do... více informací »
Kave Home Béžový látkový koš na hračky
Značka: LaForma
363 Kč
Přejít do obchodu »
Látkový úložný koš na hračky Laforma Xiel je nejen stylový doplněk, ale určitě oceníte také jeho praktičnost. Vnese do...

Látkový úložný koš na hračky Laforma Xiel je nejen stylový doplněk, ale určitě oceníte také jeho praktičnost. Vnese do dětských pokojů veselý hravý design, který navíc motivuje i ty největší malé nepořádníky k snadnému vytvoření pořádku. Úložný koš je vyrobený ze 100% bavlny, který se díky svému barevnému tečkovanému vzoru a různým texturám hodí do každého dětského pokoje a bude tak skvělým doplňkem.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 35 cm. Šířka 30 cm. Hloubka 30 cm. Látka 100 % bavlna. Barva Béžová. Materiál Bavlna. . . . . Žádaný produkt Kave Home Béžový látkový koš na hračky LaForma získáte nyní tady na webu v populární sekci úložné boxy. Nyní můžete najít parádní produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu!

Tento kvalitní a žádaný produkt Kave Home Béžový látkový koš na hračky LaForma Xiel ⌀ 30 cm od společnosti Kave Home je k sehnání u nás teď za outletovou cenu. Aktuálně stojí u nás 363 Kč.