Kave Home Béžový dětský podsedák na zem LaForma Sarit 60 x 60 cm

Stylový béžový podsedák LaForma Sarit je designovým a zároveň praktickým  doplňkem do dětských... více informací »
Kave Home Béžový dětský
Značka: LaForma
1 452 Kč
Přejít do obchodu »
Stylový béžový podsedák LaForma Sarit je designovým a zároveň praktickým  doplňkem do dětských...

Stylový béžový podsedák LaForma Sarit je designovým a zároveň praktickým  doplňkem do dětských interiérů. Polstrovaný měkký podsedák je vyrobený z bavlny. Jeho výška vám i vašim dětem zajistí větší pohodlí při sezení na zemi a zpříjemní tak chvíle během herních aktivit. Pro snadnější úchop má tento podsedák našité poutko a snadno se tak přenáší. Celá kolekce podsedáků LaForma Sarit je dostupná v několika příjemných pastelových barvách, takže si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje nebo je dokonce nakombinovat a doladit tak dětské interiéry

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 10 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 60 cm. Čalounění 100% bavlna. Barva Béžová. Materiál Bavlna. . . . . Tento žádaný výrobek Kave Home Béžový dětský podsedák na zem LaForma Sarit 60 x máte možnost koupit lehce na stránkách v sekci sedací vaky! Nyní můžete koupit zlevněné produkty ve zmiňované kategorii na pár kliknutí!

Hodně prodávaný kousek Kave Home Béžový dětský podsedák na zem LaForma Sarit 60 x 60 cm od společnosti s úžasnou pověstí Kave Home lze koupit aktuálně napořád výhodně! Právě teď za cenu 1 452 Kč.