Kave Home Béžovo černá bavlněná koupelnová předložka LaForma Maica II., 40 x 60 cm

Koupelnová předložka LaForma Maica vás potěší vynikající savostí a měkkostí. Je vyrobena ze 100% přírodní bavlny v... více informací »
Kave Home Béžovo černá bavlněná koupelnová
Značka: LaForma
290 Kč
Přejít do obchodu »
Koupelnová předložka LaForma Maica vás potěší vynikající savostí a měkkostí. Je vyrobena ze 100% přírodní bavlny v...

Koupelnová předložka LaForma Maica vás potěší vynikající savostí a měkkostí. Je vyrobena ze 100% přírodní bavlny v elegantním geometrickém designu v béžovém a černém provedení. Předložka je snadno udržitelná, rychle schnoucí a biologicky odbouratelná. Ideální pro vás a životní prostředí.

Tip: Je vhodná do pračky a sušičky. Doporučujeme prát na 30°C.

Další parametry: Výška 1 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 60 cm. Předložka 100% bavlna. Barva Černá. Barva Béžová. Materiál Bavlna. . . . Ve slevě tento výrobek Kave Home Béžovo černá bavlněná je k dispozici lehce na stránkách v oblíbené rubrice koupelnové předložky. Najděte si akční výrobky z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, u nás najdete více kousků od dodavatele LaForma. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Kave Home Béžovo černá bavlněná koupelnová předložka LaForma Maica II., 40 x 60 cm od naší známé značky Kave Home můžete najít v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Cena od 290 Kč.