Homie.cz

Kave Home Mangový odkládací stolek LaForma Hops 35 x 35 cm

Ve slevě produkt Kave Home Mangový odkládací stolek LaForma Hops 35 x 35 cm od společnosti s výborným jménem Kave Home snadno můžete sehnat aktuálně na webu trvale výhodně! Stojí teď u nás 4 437 Kč.
EAN: 8433840430768
Kave Home Mangový odkládací stolek LaForma Hops
Přejít do obchodu »
Značka: LaForma
4 437
Celý popis

Osobitý odkládací stolek Kave Home Hove je stolek s charakterem. Díky surovému zpracování z masivního mangového dřeva dodá vašemu interiéru robustnost a dominantnost. Designové linie stolku vytváří impozantní podívanou, která zaujme nejen vás, ale i vaše hosty. Černý pruh uprostřed dodává stolku na originalitě. Stolek Hove si bude rozumět s moderními a skandinávskými interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

Další parametry: Výška 48,5 cm. Šířka 35 cm. Hloubka 35 cm. Hmotnost 5,2 Kg. Korpus Mangové dřevo. Max. nosnost 130 kg. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . .