Přírodní dubová zrcadlová skříňka na klíče

Nehledejte už klíče všude po bytě, svěřte je do bezpečných dvířek této dubové skříňky. Umistěte ji přímo vedle dveří. Jakmile vejdete domů, klíče odložte a při odchodu je najdete úplně hned.

Dubové dřevo krásně voní. A dle starých Slovanů má i magickou moc ochránit domácnost před veškerými pohromami.


Oblíbený a akční produkt lze zakoupit zrovna tu zařazený v sekci věšáky a skříňky na klíče! Máme pro vás kvalitní zboží z naší kategorie za akční cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od výrobce Rowico. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Matně lakovaná dubová zrcadlová skříňka

Nehledejte už klíče všude po bytě, svěřte je do bezpečných dvířek této dubové skříňky. Umistěte ji hned vedle dveří. Jakmile vejdete domů, klíče odložte a při odchodu je najdete úplně hned.

Dubové dřevo krásně voní. A dle starých Slovanů má i magickouo moc ochránit domácnost před veškerými pohromami.

Ve slevě výrobek Matně lakovaná dubová zrcadlová skříňka na klíče Rowico Metro je dostupný bezprostředně na našem webu zařazený v rubrice věšáky a skříňky na klíče! Nyní můžete najít parádní produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu. To není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další prověřené zboží značky Rowico. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Rowico vám nabízí špičkové zboží A tady je důkaz.

Bílá zrcadlová skříňka na klíče Rowico Metro

Nehledejte už klíče všude po bytě, svěřte je do bezpečných dvířek této dubové skříňky. Umistěte ji hned vedle dveří. Jakmile vejdete domů, klíče odložte a při odchodu je najdete úplně hned.

Na výrobě se ve značné míře podílelo oblíbené březové dřevo.

Upozornění: Šroubky na upevnění nejsou součástí balení.

Bambusová skříňka do koupelny se zrcadlovými dvířky

Ve slevě tento produkt Bambusová skříňka do koupelny se zrcadlovými dvířky jde pořídit zrovna tu na webu v oblíbené sekci koupelnové skříňky. Vyberte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další skvělé kousky od značky Wireworks. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Wireworks má v nabídce vysoce kvalitní produkty.

Oblékněte svou koupelnu do všestranně praktického, oku lahodícího bambusového kabátu. Ten padne koupelnám jak klasickým, tak moderním a dodá jim ten správný šmrc.

I když je dřevo ošetřené vodouodpudivým lakem, i tak ho nenechávejte dlouho v kontaktu s vodou. Prodloužíte tak výrobku životnost a jeho přirozenou krásu.