Sada 3 bavlněných závěsů k posteli Vipack

Podpořte svět plný dětské fantazie. Značka Vipack přichází s těmito závěsy k posteli. Řada Birdy přináší potisk s okny zdobené rostlinami a s motýlky, a to jak přes den, tak i v noci.

Rozměry:
– 85 x 75 cm (2x);
– 195 x 75 cm.

Kvalitní a levný produkt Sada 3 bavlněných závěsů k posteli Vipack Birdy máte možnost sehnat teď tady na stránkách v oblíbené kategorii dětské závěsy! Připravili jsme akční produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze.

Sada 3 bavlněných závěsů k

Podpořte svět plný dětské fantazie. Značka Vipack přichází s těmito závěsy k posteli. Řada Spring přináší svět přírody s potiskem jarních květin a nádechem růžové barvy, a to jak přes den, tak i v noci.

Rozměry:
– 85 x 75 cm (2x);
– 195 x 75 cm.


Oblíbený a akční výrobek je k dostání nyní tu na stránkách v sekci dětské závěsy. Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této kategorie za super ceny. Známý dodavatel Vipack pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky

Sada 3 bavlněných závěsů k posteli Vipack

Tento vynikající produkt Sada 3 bavlněných závěsů lze zakoupit nyní na stránkách ve známé rubrice dětské závěsy! Nyní najdete skvělé produkty z této rubriky ve slevě.

Podpořte svět plný dětské fantazie. Značka Vipack přichází s těmito závěsy k posteli. Řada Astra přináší vesmírný svět s potiskem hvězdné oblohy a planetami, a to jak přes den, tak i v noci.

Rozměry:
– 85 x 75 cm (2x);
– 195 x 75 cm.

Sada 4 bavlněných závěsů

Podpořte svět plný dětské fantazie. Značka Vipack přichází s těmito závěsy k posteli. Řada Princess přináší královský svět s potiskem paláce a princezny, a to jak přes den, tak i v noci.

Rozměry:
– 85 x 75 cm (2x);
– 195 x 75 cm.

Kvalitní a oblíbený produkt seženete ještě tu na stránkách v oblíbené rubrice dětské závěsy! Nyní získáte zlevněné produkty z této populární sekce ve výprodejové akci. Výrobce Vipack vám nabízí špičkový sortiment Udělejte radost sami sobě!