Balkonový závěsný stůl z

Zcela unikátní produkt Balkonový závěsný stůl z eukalyptového dřeva ADDU Berkeley je k dostání nyní u nás v sekci zahradní odkládací stolky. Získejte unikátní výrobky ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. Dodavatel ADDU dlouhodobě vyrábí skvělý sortiment. Však to vidíte sami! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky ADDU. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Náleží k vašemu bytu balkon? Tak jej kromě bylinek v květináči doplňte i o nábytek ADDU, který je do malých prostor přímo stvořený.

Tento kousek je totiž velmi skladný a skvěle se přizpůsobí vašim prostorovým možnostem ♥

Eukalyptové dřevo
Dřevo z eukalyptového stromu je velmi odolné a tvrdé. Vyniká především svou dlouhověkostí, schopností odolat i kyselým městským dešťům a výrazným zbarvením.

Zajímavostí je, že kvalitou tohoto dřeva si byli v minulosti jistí i Australané, kteří jej využívali ke stavbě domů a mostů.

Zahradní nábytek vyrobený z tohoto dřeva doporučujeme v průběhu roku pravidelně ošetřovat olejem na tvrdé dřevo. Prodloužíte tak jeho životnost a zachováte typické barevné odstíny.